iP Man 4 izle The Final Fight

1

Açıklama (imdb 5.6) Bruce Lee’ye herşeyi öğreten ve uzak doğu sporunun babası dediğimiz ip man serisinin son filmi sizlerle. Savaş sona ermiştir ve yaşlı ustamız artık olanlardan dolayı sakin bir hayat yaşamak ister ama peşinden eski düşmanları gelir. Yaşlı ustamız son kez kendisini ve onurunu korumak savaşmak zorundadır.

Cemcir: Arkadaşlar filmdeki altyazılar üst üste binmiştir. Rahatsız olucak arkadaşlarımız izlemesinler. Yakın zamanda yenilenecektir.

9.311
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“iP Man 4 izle The Final Fight” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Kadir ACAR - 4 sene önce demiş ki:

    tek kelimeyle muhteşem bir USTA cömert,iyi kalpli,dürüst,sakin ve savaş sanatlarında USTA bir adam diyer ustalar halt etmiş yanında eyer savaş sanatını gerçekten öğrenmek isterseniz tüm dövüş sanatlarını en ince ayrıntısına kadar bilmelisiniz o zaman bir usta olursunuz yani demek istediğim taekwondoyla yada kung fuyla iş bitmiyor wing chun,taekwondo,kung fu,hapkido,karate,judo ve daha nicelerini bilmeniz gerek ama bundan önce iradenizin olması lazım ancak bu şekilde diyer savaş sanatlarını en iyi şekilde öğrenebilirsiniz yani aklınızı kullanın şunuda söylüyeyim kas gerekmez bazı savaş sanatlarında şınav,mekik ve çök kalk yapın yeter ßß beni soracak olursanız ben sadece taekwondo ucyum

  2. Kadir ACAR - 4 sene önce demiş ki:

    bu arada tüm seriyi izleyin